Dárkové balení

Ať už chceš naším produktem někoho sbalit nebo mu jen udělat radost, rádi ti s tím balením pomůžeme. Chápeme totiž, že zabalit dárek tak, aby si obdarovaný nemyslel, že chvíli pobýval v útrobách nějakého přežvýkavce, může být pro některé jedince opravdu nadlidský úkon. Tak proč to nenechat na Opicích?

 

 

Každý náš výrobek do rozměru 485 x 355mm ti s radostí zabalíme do dárkové krabice, která je vystlána voňavou vrstvou dřevěné slámy a umocní tak první dojem po rozbalení! Mašlička s naši pečetí kvality ti jen potvrdí, že nám na detailech opravdu záleží. Protože kartón v dnešní době je cennější než-li zlato, cena takového balení je 89kč.

Pokud máš v merku koupit produkt většího rozměru a přesto ho toužíš mít elegantně zabalený - nezoufej! Tvůj výrobek sice nedokážeme zabalit do krabice plněné slámou, ale umíme ho dovést k dokonalosti ve stejném kartónovém obalu s motouzem i pečetí (samozřejmě bez použití PVC lepících pásek) tak, aby byl na pohled minimálně stejně sexy jako v dárkové krabici se slámou. Tak jak to je u dárkového balení s dřevěnou slámou, tak i zde si musíš připlatit 99kč za zabalení každého výrobku. Tak co na to říkáš?

 

 

A protože nikdo nerad kupuje zajíce v pytli či zcela konkrétní produkt v nespecifikovaném balením, udělali jsme pro tebe pár ilustračních snímků. Za nás toto balení přímo svádí k rozbalení, tak se nestyď a napiš si o něj!