Doprava a platba

Zalíbil se ti nějaký produkt na našem e-shopu a víš, že ho chceš mít co nejdřív doma? Moc rádi ti tvé přání co nejrychleji splníme, ale jak asi tušíš, nebude to úplně zadarmo :)

Důvěra je krásná věc, ale jelikož nás výroba nejen na zakázku stojí nemalé úsilí a finance, neradi bychom to dělali zbytečně. Proto jistě chápeš, že než se pustíme do práce, rádi bychom nejdříve tvůj zájem o produkty stvrdili platbou na náš účet. Pořádek totiž dělá přátelé! Nevidíme se naposledy, ne?

 

Možnosti platby

Platba bankovním převodem

Platební údaje ti pošleme emailem hned po zadání objednávky (to je rychlejší a podobně ekologické jako holub). Zpracování platby obvykle trvá 1–3 dny v závislosti na bance. Jakmile ale platba dorazí, Martin to v dílně pořádně rozpálí!

 

Online platba kartou

Pokud se ti nechce čekat na to, až tvoje banka odešle peníze, můžeš k platbě využít i svou platební kartu. Hned po zadání objednávky na tebe vyskočí platební brána Shoptet Pay – tak se nelekni a vytas kartu! Stačí zadat číslo karty, datum platnosti a CVC kód. Ale to už jistě znáš, však nejsi včerejší, že?

 

Dobírka

Dobírka je stále nejvyužívanější platební metoda od dob začátku internetového prodeje. V dnešní době je již svým složitým způsobem přesunu peněz za objednávku od zákazníka do rukou e-shopu stále méně výhodná. Každá práce něco stojí a proto je dobírka zpoplatněna částkou 45 kč z důvodu vysokých nákladů ze strany přepravce.

 

Rychlý online převod

Nemáš-li příliš velkou důvěru vůči platbám kartou online, ale nechce se ti čekat 1-3 dny při standartním bankovním převodu, máme pro tebe takovou hybridní možnost. Zaplatit nám totiž můžeš přes platební bránu, která tě přesměruje do tvého internetového bankovnictví hned po zadání objednávky. Tam už bude na tebe čekat platební příkaz, který stačí jen potvrdit. A my se hned dáme do práce!

Tento způsob platby je realizován přes platební bránu Shoptet Pay od společnosti Shoptet. Nemusíš se bát – tuhle společnost jsme si prověřili nejen my, ale také Česká národní banka, takže jsou veškeré platby plně zabezpečeny a informace šifrovány.

 

Apple Pay

Většině z nás nemusíme tuto službu ani představovat, ale ve zkratce..Apple Pay je bezesporu nejbezpečnější bezkontaktní platební službou. Zaplatíš pomocí nahrané virtuální platební karty během chviličky! Tak pokud máš i ty tuhle možnost, nemáš nad čím uvažovat.

 

Doručení zásilek

Zásilkovna 

Věříme, že tento způsob dopravy ti není neznámý a nemusíme ti zdlouhavě vysvětlovat, jak to funguje. Ale jen tak pro sichr – balíček ti kurýr doveze na tebou vybranou pobočku Zásilkovny, kde si ho v následujících 7 dnech můžeš kdykoliv vyzvednout. Že je balíček na místě ti dá Zásilkovna vědět smskou a/nebo emailem. Pokud ale víš, že si ho do té doby nestihneš vyzvednout, můžeš si ho prodloužit o dalších 7 dní, pak to bude ale „velký špatný“, protože nám ho budou muset vrátit a my to spolu budeme muset řešit znova. Nově si ale můžeš nechat balíček Zásilkovnou doručit i domů nebo do kanclu, takže pokud jsi pořád v officu (home officu), můžeš tuhle možnost využít!

 

Doprava přepravcem GLS a DPD

Je tvůj vysněný produkt příliš těžký či velký nebo se ti prostě jen nechce nikam chodit? Nech si ho přivézt až ke dveřím domu přepravní společností. Jakmile bude tvoje objednávka zaplacená a připravená k odeslání, dopravce ti zašle email či SMS o jejím převzetí. Na balíček se budeš moci těšit (nebude-li řečeno jinak) již následující den do 18:00. Jestliže ti čas nebude vyhovovat, můžeš se s přepravcem domluvit telefonicky či online o změně doručení na následující den.Je to jen mezi vámi!

Poznámka: Veškeré produkty odesíláme pečlivě zabalené v kvalitních kartonových krabicích v molitanovém obalu (větší rozměry i podlepené HDF deskami)i, ale může se stát, že se během přepravy balíček poničí. Než si tedy balíček od kurýra převezmeš, pořádně si ho zkontroluj a v případě poškození obalového materiálu spolu ihned sepište protokol. Budeš – li chtít dodávku reklamovat, poškozené zboží či obal nám ihned nafoť a pošli na email info@2opice.cz. Pozdější reklamace způsobené vinou dopravy již nebudeme akceptovat.

 

Osobní odběr

Máš to štěstí, že žiješ poblíž Frýdku-Místku? Tak to pro tebe máme hned dvě dobré zprávy! Za prvé spolu někdy můžeme dát škopek a za druhé si k nám můžeš přijít objednávku vyzvednou osobně v naší dílně na adrese Příborská 1001, Frýdek-Místek 73801.

 

Ceny dopravy

Zásilkovna

Balík na výdejnu (Z-POINT) o max. hmotnost zásilky 5 kg, max. rozměru strany do 70cm a zároveň max. součtu všech tří stran do 120cm - 89kč

Balík na adresu o max. hmotnost zásilky 5 kg, max. rozměru jedné strany do 70cm a zároveň max. součtu všech tří stran do 120cm - 99 kč

 

GLS

Balík na adresu o max. rozměru strany 60cm, max. váhy do 3kg a max. součtu tří stran do 120cm - 119 kč

Balík pouze na adresu o přesahujícím rozměru nejdelší strany 60cm, max. váze do 10kg a zároveň max. součtu tří stran do 300cm - 139 kč

 

DPD

Balík na výdejnu o max. rozměru strany 60cm, max. váhy do 10kg a max. součtu tří stran do 150cm - 99 kč

Balík na adresu o nepřesahujícím rozměru nejdelší strany 60cm, max. váze do 10kg a zároveň max. součtu tří stran do 150cm - 109 kč

Balík pouze na adresu o přesahujícím rozměru nejdelší strany 200cm, max. váze do 20kg a zároveň max. součtu tří stran do 300cm - 129 kč

 

Osobní odběr

Nejekonomičtější a nejbezpečnější způsob dopravy. Nebude tě to totiž stát vůbec nic a navíc se podíváš, kde vlastně ty boží produkty vznikají :)