Dřevěná fotoalba

 

Fotoalb sice existují mraky, ale vybrat si v té záplavě kočiček, kytiček a cizích mimin je někdy fakt fuška. Pokud hledáš fotoalbum, které podtrhne důležitost tvých vzpomínek a svým vzhledem tě od prohlížení fotek neodradí, pak je tvé snažení konečně u konce. My ti totiž moc rádi vyrobíme fotoalbum přesně podle tvých představ!

   

Dřevo nikdy nezapomíná

Aby byly tvé vzpomínky krásně zabalené a v bezpečí, vyrobíme tvé vysněné fotoalbum z toho nejvhodnějšího přírodního materiálu – z dřevěné překližky (více o materiálech zde). A protože každá událost v tvém životě je speciální a žádá si něco jiného, vybrat si můžeš hned z 5 různých typů dřeva a barevných odstínu. Nic jsme nemořili, všechno je přírodní! Zvol si variantu, která vystihne rozměr tvých vzpomínek 

Naše fotoalba vyrábíme v klasické formátu A4 a A3 (na výšku, podélně či čtverce). Ne že bychom nedokázali vyřezat třeba jednorožce, ale máme pocit, že v tomto případě jsou geometrické tvary o dost praktičtější :)

Toužíš-li po jiném rozměru, určitě nám neváhej to sdělit.

 

Hoď to na papír

Kromě obalu ti na míru uzpůsobíme i vnitřek fotoalba. Vybrat si můžeš barvu (bílou, béžovou a černou ) a druh papíru (přírodní, křídový a s vyšší gramáží 250g/m2) a také počet stran (15, 20, 25 a 30)

 

Vazby

Kroužková

barva : černá a bílá

 

Pevná vazba

barva šroubů : černá stříbrná nebo mosaz

 

Ohýbaná s koženkou

 

 

 

To nejlepší nakonec – vzhled fotoalba !

Slíbili jsme ti, že tvé fotoalbum vytvoříme na míru tvým představám a věř, že se na to fakt těšíme. Můžeš nám poslat vlastní návrh, podle kterého ti album vyrobíme nebo nám řekni, po čem tvé srdce touží a my na to sedneme! Inspirovat se můžeš také našimi již vytvořenými produkty, které jsme vyrobili pro naše předchozí zákazníky. 

 

Věnuj dřevěné fotoalbum jako dárek

Blíží se něčí svatba či narozeniny a ty ještě nemáš dárek? Ozvi se nám a my ti fotoalbum vytvoříme i s gravírovaným věnováním pěkně od srdíčka!

 

 

Tak co, máš už hlavu plnou nápadů a přání? Ozvi se nám na info@2opice.cz! nebo do chatu vpravo dole nebo na telefon.