Svatební sortiment

Každý pár, který se rozhodne říct si své „ano“ je jedinečný a taková by měla být i svatba. Proto u nás nenajdeš stovky předem vytvořených produktů, které by si na svůj velký den mohl pořídit každý. My vám je chceme vyrobit na míru podle vašich představ. Vaše láska totiž za tu práci stojí! 

 

Ohrom své přátele a rodinu originálním oznámením

Že se budete brát je samo o sobě skvělá zpráva a my vám z celých našich srdcí gratulujeme. Možná, že žádost místo za zvuku violy v drahé restauraci proběhla doma v pyžamu při čištění zubů, ale ne vše je v životě originální jako ve filmu. Tvé oznámení ovšem může být ještě originálnější – co takhle si ho nechat u nás vyrobit ze dřeva? Protože na detailech záleží, můžeš nám poslat váš svatební motiv a text a my ti vytvoříme pozvánku, kterou nikdo neodmítne - to si piš!

 

Cedule na všechno a pro všechny

Organizovat svatbu není žádná sranda a zorganizovat na ní všechny hosty může být občas složité. Práci vám ale mohou velmi ulehčit dřevěné oznamovací a směrovací cedule, které hostům jednoduše naznačí, kdy a kam mají jít, kde a kdo vlastně sedí nebo čí že ta svatba vlastně je? Při vstupu tohle ihned vyřeší dřevěná tabule se zasedacím pořádkem, na stolech pak dechberoucí gravírované jmenovky. Takovéto detaily ti vyšperkují vaši svatbu na jedničku s hvězdičkou. Veř nám!

 

Speciální předměty, které ti zůstanou i jako vzpomínka na tvůj božský den

Na váš velký den se můžete s námi vybavit různými drobnými i většími předměty, které vám po svatbě zůstanou jako krásná vzpomínka. Svatební šaty a oblek si například můžete pověsit na ramínka s vašimi iniciály či vlastním motivem, finanční příspěvky od hostů nechat uložit do krabičky s gravírováním textem nebo si nechat pro každého vytvořit vývazek neboli odznáček s vašimi jmény a datem svatby na památku. Něco hezkého vám také mohou účastníci svatby napsat do stylové svatební knihy. Vaší fantazii zkrátka meze neklademe! 

 

Uložte si svatební fotografie do nevšedního fotoalba

Dokonalá svatba si zaslouží dokonalé fotoalbum. Nech si ho od nás na míru vyrobit z kvalitních přírodních materiálů (na výběr ti dáme až 5 dekorů) a uvidíš, že vaše už tak nádherné fotky podtrhne do dokonalosti. Své oblíbené fotografie si pak od nás můžeš nechat vypálit do dřeva jako obraz. Vyrobit ti také můžeme pouze ozdobný rámeček, do kterého si fotku vložíš! A v neposlední řadě si od nás můžeš nechat vyrobit flash disk, který uložíme do speciální gravírované krabičky s libovolným motivem či nápisem. Takhle se vám ty fotky nikdy neztratí!

 

Na svatbu jdeš pouze jako host? Pomůžeme ti s dárkem!

Svatební zvony ještě neslyšíš nebo už ti dávno odezněly? I pro tebe rádi něco vyrobíme. Víme totiž, jak těžké je vymyslet originální dárek pro novomanželé, který udělá radost a ukáže, jak moc ti na nich záleží. Vyrobit ti můžeme dřevěné přání, které pak vložíš jak jinak než do stylové dřevěné obálky. V dnešní době novomanželé většinou nepotřebují žádné hmotné dary a takhle budou mít na tvou štědrost i zaručeně krásnou vzpomínku. Ale bát se nemusíš, nebude mít váhu cihly, jedině pokud ji tak naplníš!

 

Už ti hlavou lítají desítky nápadů, které prostě musíš mít, ale nemáš čas je řešit? Sedni, nohy hoď do vodováhy a dej si kafe - vše vyřešíme za tebe! 

Poradíme, navrhneme, ukážeme a zhotovíme! Jediné co musíš udělat je, zavolat, napsat zde do chatu nebo na email, který najdeš zde