Firemní sortiment

 

Dřevo sluší domovu i byznysu! Pokud hledáš originální vybavení či doplňky do své nové kanceláře, pak tady jsi na správné webové adrese. My totiž na zakázku zmákneme úplně všechno – od drobností jako jsou vizitky až po dokonalé logo. Náš Martin je na tyhle věci známá firma!  

 

Ukaž svým budoucím zákazníkům pořádné logo

Bez kvalitního loga se neobejde žádná firma. My ti ho sice nevymyslíme – od toho jsou na světě grafici, ale za to ti ho vytvoříme podle návrhu v požadované velikosti a třeba i podsvícené, ať ho všichni vidí! A až bude dílo dokonáno, vypálíme ti ho na jakýkoliv dřevěný produkt. Nechceme se opakovat, ale takové dřevěné vizitky každému potenciálnímu klientovi úplně vytřou zrak! Navíc jsou odolné proti zmačkání a bezmyšlenkovitému vyhození do tříděného odpadu.Udělej si to v kanclu hezké

Období povinných home officů je "snad" už minulostí a návrat do kanceláře z příjemného domácího prostředí nemusí být snadný pro každého. Udělej tedy radost sobě i svým zaměstnancům a oblékni vaše pracovní prostředí do nového kabátu s moderními dřevěnými doplňky v podobě originálních obrazů, které u vás vytvoří opravdu příjemnou atmosféru. Vyzkoušet můžete třeba abstraktní díla sloužící jako psychotest pro uchazeče o práci : )  Na výběr toho máme u nás na shopu dost a samozřejmě si můžeš i navymýšlet cokoliv vlastního! Rádi ti vyrobíme třeba hodiny na zakázku, aby všichni věděli, kolik času ještě zbývá do pauzy na oběd. 

 

TIP: Vytvořte si v kanceláři inspirativní chill zónu s polygonálními obrazy. 

 

Reklamní předměty a luxusní dárky pro klienty

Chceš-li dostat své klienty na lopatky, vyzbroj se arzenálem originálních dárkových předmětů s tvým logem, třeba i s gravírovaným osobním věnováním. Tvé fantazii a požadavkům se prakticky meze nekladou, ale nechceš-li se nad tím zamýšlet, pak dřevěné diáře, zápisníky nebo podtácky potěší každého. A pro ty ostatní můžeme vyrobit stylové klíčenky nebo i jmenovky na dveře!

 

Úpravy a výrobky na míru

Potřebujete u vás něco seříznout, naříznout či jinak upravit k obrazu vašemu? Vypálit konkurenci rybník nějakým pěkným gravírováním? Neváhej a ozvi se nám na číslo 736 548 118 nebo info@2opice.cz a svěř se nám se svými požadavky. Rád ti cokoliv vyrobíme či upravíme na zakázku. Pokud raději upřednostníš chat, tak vpravo dole na tebe čeká naše operátorka.