To jsme my, 2opice!

O nás 

Za tímhle projektem stojí dva opičáci v nejlepších letech, kteří se rozhodli spojit své životy společným podnikáním. Radimův cit pro obchod a Martinova zručnost se přitahovaly jako dva magnety už od dob studií na střední škole, takže bylo jen otázkou času, co z toho vznikne. A vznikl z toho geniální plán, jak vypálit díru do světa. Nebo alespoň do dřeva! 

Z designu našeho shopu se ti možná může zdát, že tuhle všechnu dřinu děláme jen pro holky. Není tomu tak! Na své si u nás určitě přijdou i muži s designovým cítěním nebo firmy, které chtějí své klienty obdarovat opravdu originálními dárky.  Pronajali jsme si na to dílnu, koupili špičkový laser a jelikož je Martin fakt třída, hned se s ním sžil a už máme na skladě spoustu skvělých produktů, které prostě chceš. Nebo tě o tom alespoň Radim svým podnikatelským umem přesvědčí, protože když jsme to tuhle večer vymýšleli nad škopkem našeho oblíbeného piva, přišlo nám to všechno jako skvělý nápad, který by nám mohl projít doma u manželek, a dokonce i vyjít. A o to jde především!

Přiznáváme, že už jsme pár zdánlivě skvělých a téměř neprůstřelných nápadů v minulosti měli – jako třeba snažit se zbohatnout na prodeji borůvek sesbíraných prácechtivými důchodkyněmi, dovážení meruněk z jižní Moravy či pěstováním konopí v opuštěné fabrice v Třinci. Ovšem z mnoha důvodů jsme do toho nikdy nešli a raději se drželi ve svých zaměstnáních. 

Ke společnému podnikání jsme zkrátka museli dozrát. Něco zažít a dostat takový nápad, který skutečně bude stát za tu dřinu a počáteční finanční investici.  A jelikož se Martin práci se dřevem věnuje prakticky celý svůj život a vyrobil už nespočet krásných věcí, e-shop se dřevěným zbožím je určitě to nejlepší, co nás kdy napadlo. A tak jsme se rozhodli do toho jít se vším všudy. Ať se za hranicemi Ostravy děje, co se děje. 

Dokážeš snad odolat kvalitnímu voňavému dřevu, originálnímu designu a prakticky neomezenému množství věcí, které můžeme vyrobit? Dřevěná fotoalba, doplňky na svatbu či do bytu, obrazy na zeď, dárkové předměty… Martin je řemeslný Bůh a rád ti splní každé tvé přání, když si mu o něj napíšeš. Tedy alespoň pokud jde o naše boží zboží ze dřeva. : ) Za jiné požadavky by to totiž mohl doma pěkně schytat :) 

P.S.: Pokud jsi chlapák jako my a ta nachová (dobře, růžová) barva ti ještě nevypálila oči, nestyď se a porozhlídni se v našem sortimentu i ty. Vždycky přece můžeš říct, že to kupuješ jako dárek pro přítelkyni, ne?