Svatební zasedací pořádek - dřevěná gravírovaná tabule

Aby na svatbě hosti nedělali nepořádek, nech si od nás vyrobit originální dřevěný zasedací pořádek na míru! Rádi ho pro tebe vyrobíme v takovém designu, aby ladil s ostatními doplňky na svatbu.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem (5 ks)
Kód: 336
Značka: Dvě opice
1 350 Kč / ks
Kategorie: Popisky a tabule
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Zasedací pořádek na svatbu ze dřeva
Novinka

Udělejte v tom hostům pořádek

Svatba je nádherná událost, ale přiznejme si, je to i docela stres. Čím více lidí pozveš, tím více (ne)čekaných situací může nastat. A tou jednou z nich je, že se začne hrát hra „chybí nám židle“ trochu předčasně. Proto je potřeba si udělat zasedací pořádek, až je v tom pořádek.

 

Originální zasedací pořádek na svatbu ze dřeva

Zasedací pořádek nemusí mít jen praktickou funkci, můžeš jím svou svatbu i ozdobit. Rádi to ho vyrobíme přesně podle tvých představ na míru.

 

Všechno, co potřebuješ vědět a mělo by tě zajímat

Materiál 

Produkty vyrábíme především z HDF desek, které ti nabízíme ve třech moderních dekorech dřeva. Čtvrtou variantou je pak topolová překližka, která si na nic nehraje - je totiž přírodní. Jakou možnost si zvolíš, to už necháme na tobě a tvém vkusu!

vzornikdrevin

Velikost

Dvakrát měř, jednou řež? Při práci jsme schopni měřit i pětkrát, takže se nemusíš bát, že by se ti tvůj doplněk do bytu nevešel. Nevíš stále jakou velikost zvolit? V tom ti sice neporadíme. Malou radu ale pro tebe máme, když půjdeš zlatou střední cestou, určitě neprohloupíš - je totiž TAK AKORÁT! 

  

Co dělá naše výrobky jedinečnými?

Chceš, aby tvůj domov nevypadal jako kulisy nějakého seriálu a tak nějak voněl láskou, i když jsi třeba zrovna single? Svěř jeho výzdobu do našich rukou – my 2opice se totiž po nikom neopičíme a máme spoustu originálních výrobků, které pro tebe vlastnoručně vyrábí náš Martin ve své malé dílně u Frýdku-Místku z těch nejkvalitnějších materiálů!

Jsou to právě jeho šikovné ruce, které s láskou opečovávají dřevo, opatrně nastavují veškeré laserové operace a s otcovskou něhou osobně balí každý balíček, který následně odešle až k tobě domů. Věří totiž, že když se něco dělá s láskou, udělá to mnohem větší radost! Je to prostě typická ryba :)

Takže neváhej a klidně si nám napiš o něco speciálního, jenom pro tebe. Už teď je tvé přání splněno!

 

Balení a doprava

Jen co nám laser vyřeže tvou vysněnou dekoraci, bezpečně zabalíme Martinovo mistrovské dílo do krabice a povoláme našeho spřízněného přepravce. Ten ti balíček doveze kamkoliv si řekneš!

 

TIP: Pokud máš dekoraci jako dárek, neboj se nám ozvat, zabalíme ti ho do dárkové krabice a ušetříme ti tak starosti s finálním balení. Ale POZOR - jak to tak bývá, všechno krásné má i své stinné stránky, a to maximální možný rozměr dárkového balení. Mrkni se, jaké možnosti dárkového balení máme anebo nám jednoduše zavolej! 

Rádi ti se vším pomůžeme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: