Svatební dřevěné fotoalbum s vlastním motivem na přání

Nech si od nás vyrobit svatební album ze dřeva na zakázku s vlastním, či vybraným motivem! Protože tvé jedinečné vzpomínky si zaslouží originální fotoalbum.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Skladem (5 ks)
Kód: 342
Značka: Dvě opice
1 550 Kč / ks
Kategorie: Fotoalba
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Svatební fotoalbum ze dřeva
Novinka

Ulož své nejkrásnější vzpomínky na svatbu do jedinečného fotoalba

Každá svatba je jedinečná, i když má stejný scénář – dojemný obřad, oběd, krájení dortu a pořádnou party. I když se jedná jen o pár hodin, vzniknou na ní stovky, možná i tisíce fotek, které uchovají ty nejkrásnější okamžiky v živých barvách. A ty přece nemůžeš jen tak nechat na pospas paměti tvého počítače. To je jasné. Potřebuješ na ně krásné fotoalbum!

 

Fotoalbum dělané tvé svatbě na míru

Pokud se nechceš spokojit s kýčovitým fotoalbem z papírnictví, tak tady jsi na správné webové adrese. My ti totiž vyrobíme unikátní fotoalbum ze dřeva, přesně podle tvých představ!

 

Všechno, co potřebuješ vědět a mělo by tě zajímat

Materiál 

Produkty vyrábíme především z HDF desek, které ti nabízíme ve třech moderních dekorech dřeva. Čtvrtou variantou je pak topolová překližka, která si na nic nehraje - je totiž přírodní. Jakou možnost si zvolíš, to už necháme na tobě a tvém vkusu!

vzornikdrevin

Velikost

Dvakrát měř, jednou řež? Při práci jsme schopni měřit i pětkrát, takže se nemusíš bát, že by se ti tvůj doplněk do bytu nevešel. Nevíš stále jakou velikost zvolit? V tom ti sice neporadíme. Malou radu ale pro tebe máme, když půjdeš zlatou střední cestou, určitě neprohloupíš - je totiž TAK AKORÁT! 

  

Co dělá naše výrobky jedinečnými?

Chceš, aby tvůj domov nevypadal jako kulisy nějakého seriálu a tak nějak voněl láskou, i když jsi třeba zrovna single? Svěř jeho výzdobu do našich rukou – my 2opice se totiž po nikom neopičíme a máme spoustu originálních výrobků, které pro tebe vlastnoručně vyrábí náš Martin ve své malé dílně u Frýdku-Místku z těch nejkvalitnějších materiálů!

Jsou to právě jeho šikovné ruce, které s láskou opečovávají dřevo, opatrně nastavují veškeré laserové operace a s otcovskou něhou osobně balí každý balíček, který následně odešle až k tobě domů. Věří totiž, že když se něco dělá s láskou, udělá to mnohem větší radost! Je to prostě typická ryba :)

Takže neváhej a klidně si nám napiš o něco speciálního, jenom pro tebe. Už teď je tvé přání splněno!

 

Balení a doprava

Jen co nám laser vyřeže tvou vysněnou dekoraci, bezpečně zabalíme Martinovo mistrovské dílo do krabice a povoláme našeho spřízněného přepravce. Ten ti balíček doveze kamkoliv si řekneš!

 

TIP: Pokud máš dekoraci jako dárek, neboj se nám ozvat, zabalíme ti ho do dárkové krabice a ušetříme ti tak starosti s finálním balení. Ale POZOR - jak to tak bývá, všechno krásné má i své stinné stránky, a to maximální možný rozměr dárkového balení. Mrkni se, jaké možnosti dárkového balení máme anebo nám jednoduše zavolej! 

Rádi ti se vším pomůžeme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: