Dřevěné srdíčko na peníze jako dárek pro novomanžele

Nejlepší dárek pro novomanžele? Peníze. Ale i ty můžeš předat v originálním balení. Dřevěnou obálku na finanční příspěvek na svatební cestu rádi vytvoříme ženichovi a nevěstě na míru.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 345
Značka: Dvě opice
1 150 Kč / ks
Kategorie: Přání a obálky na peníze
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Dřevěné srdce jako schránka na peníze pro novomanžele
Nejoblíbenější Nevšední

Dárek pro ženicha a nevěstu ze srdce

Sháníš dárek na svatbu pro své kamarády, který by jim fakt udělal radost a zahřál u srdíčka? Pak je tohle dřevěné srdíčko přesně to, co hledáš. Není totiž lepší dárek pro novomanžele, než-li peníze. A do tohohle srdíčka se dají velmi elegantně uložit!

Jedinečný dárek ze dřeva na památku svatby

Nevýhodou papírového dárku je, že po zaplacení účtu zmizí a s ním i vzpomínky na toho, kdo ho věnoval. Když ale peníze uložíš do originálního dřevěného obalu, který ti vyrobíme na míru s iniciály novomanželů a tvým jménem, nebude tvoje štědrost zapomenuta nikdy! Je to zkrátka dárek k nezaplacení:)

 

Všechno, co potřebuješ vědět a mělo by tě zajímat

Materiál 

Produkty vyrábíme především z HDF desek, které ti nabízíme ve třech moderních dekorech dřeva. Čtvrtou variantou je pak topolová překližka, která si na nic nehraje - je totiž přírodní. Jakou možnost si zvolíš, to už necháme na tobě a tvém vkusu!

vzornikdrevin

Velikost

Dvakrát měř, jednou řež? Při práci jsme schopni měřit i pětkrát, takže se nemusíš bát, že by se ti tvůj doplněk do bytu nevešel. Nevíš stále jakou velikost zvolit? V tom ti sice neporadíme. Malou radu ale pro tebe máme, když půjdeš zlatou střední cestou, určitě neprohloupíš - je totiž TAK AKORÁT! 

  

Co dělá naše výrobky jedinečnými?

Chceš, aby tvůj domov nevypadal jako kulisy nějakého seriálu a tak nějak voněl láskou, i když jsi třeba zrovna single? Svěř jeho výzdobu do našich rukou – my 2opice se totiž po nikom neopičíme a máme spoustu originálních výrobků, které pro tebe vlastnoručně vyrábí náš Martin ve své malé dílně u Frýdku-Místku z těch nejkvalitnějších materiálů!

Jsou to právě jeho šikovné ruce, které s láskou opečovávají dřevo, opatrně nastavují veškeré laserové operace a s otcovskou něhou osobně balí každý balíček, který následně odešle až k tobě domů. Věří totiž, že když se něco dělá s láskou, udělá to mnohem větší radost! Je to prostě typická ryba :)

Takže neváhej a klidně si nám napiš o něco speciálního, jenom pro tebe. Už teď je tvé přání splněno!

 

Balení a doprava

Jen co nám laser vyřeže tvou vysněnou dekoraci, bezpečně zabalíme Martinovo mistrovské dílo do krabice a povoláme našeho spřízněného přepravce. Ten ti balíček doveze kamkoliv si řekneš!

 

TIP: Pokud máš dekoraci jako dárek, neboj se nám ozvat, zabalíme ti ho do dárkové krabice a ušetříme ti tak starosti s finálním balení. Ale POZOR - jak to tak bývá, všechno krásné má i své stinné stránky, a to maximální možný rozměr dárkového balení. Mrkni se, jaké možnosti dárkového balení máme anebo nám jednoduše zavolej! 

Rádi ti se vším pomůžeme.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: