Dřevěná gravírovaná tabule do fotokoutku

Svatební den je jen jeden, proto je potřeba si na něj vytvořit spoustu unikátních vzpomínek! Rádi ti vytvoříme na míru dřevěnou svatební tabuli s gravírováním, která ozdobí váš fotokoutek a inspiruje hosty!

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Skladem (5 ks)
Kód: 333
Značka: Dvě opice
450 Kč / ks
Kategorie: Popisky a tabule
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

 

Získej pohled na tvou svatbu i z jiné perspektivy

I když věříme, že vzpomínky a obrázky ze svatby zůstávají v myslích šťastné nevěsty a ženicha nadosmrti, je dobré si je pojistit i nějakými těmi fotografiemi. A ne ledajakými! Dokonalé obrázky jako z pohádky od profesionálního fotografa jsou jedna věc, ale zábavné snímky od přátel, to je něco jiného!

 

Ideální doplněk do (foto)kouta

 

Aby svatebčané měli skutečnou motivaci se na svatbě vyfotit a své fotky sdílet, je dobré vytvořit fotokoutek, který k tomu bude přímo svádět. Vyber si nějaké fotogenické místo a nech si od nás vytvořit dřevěnou gravírovanou tabuli na míru! Co na ní bude, a jak to bude vypadat, je jen na tobě. V tomto ohledu platí ono známé „náš zákazník, náš pán!“. Ale samozřejmě ti moc rádi poradíme a dodáme inspiraci :)

 

Všechno, co potřebuješ vědět a mělo by tě zajímat

Materiál 

Produkty vyrábíme především z HDF desek, které ti nabízíme ve třech moderních dekorech dřeva. Čtvrtou variantou je pak topolová překližka, která si na nic nehraje - je totiž přírodní. Jakou možnost si zvolíš, to už necháme na tobě a tvém vkusu!

vzornikdrevin

Velikost

Dvakrát měř, jednou řež? Při práci jsme schopni měřit i pětkrát, takže se nemusíš bát, že by se ti tvůj doplněk do bytu nevešel. Nevíš stále jakou velikost zvolit? V tom ti sice neporadíme. Malou radu ale pro tebe máme, když půjdeš zlatou střední cestou, určitě neprohloupíš - je totiž TAK AKORÁT! 

  

Co dělá naše výrobky jedinečnými?

Chceš, aby tvůj domov nevypadal jako kulisy nějakého seriálu a tak nějak voněl láskou, i když jsi třeba zrovna single? Svěř jeho výzdobu do našich rukou – my 2opice se totiž po nikom neopičíme a máme spoustu originálních výrobků, které pro tebe vlastnoručně vyrábí náš Martin ve své malé dílně u Frýdku-Místku z těch nejkvalitnějších materiálů!

Jsou to právě jeho šikovné ruce, které s láskou opečovávají dřevo, opatrně nastavují veškeré laserové operace a s otcovskou něhou osobně balí každý balíček, který následně odešle až k tobě domů. Věří totiž, že když se něco dělá s láskou, udělá to mnohem větší radost! Je to prostě typická ryba :)

Takže neváhej a klidně si nám napiš o něco speciálního, jenom pro tebe. Už teď je tvé přání splněno!

 

Balení a doprava

Jen co nám laser vyřeže tvou vysněnou dekoraci, bezpečně zabalíme Martinovo mistrovské dílo do krabice a povoláme našeho spřízněného přepravce. Ten ti balíček doveze kamkoliv si řekneš!

 

TIP: Pokud máš dekoraci jako dárek, neboj se nám ozvat, zabalíme ti ho do dárkové krabice a ušetříme ti tak starosti s finálním balení. Ale POZOR - jak to tak bývá, všechno krásné má i své stinné stránky, a to maximální možný rozměr dárkového balení. Mrkni se, jaké možnosti dárkového balení máme anebo nám jednoduše zavolej! 

Rádi ti se vším pomůžeme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: